Aktualności

czwartek, 23 lutego 2017

Pierwsze koncerty trasy WILD HUNT już za nami. Było niesamowicie! Cieszymy się, że zainteresowanie koncertami jest tak duże. Ci z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć nas na WILD HUNT LIVE, mają jeszcze szanse. Bilety na niektóre koncerty są jeszcze dostępne. Dlatego zapraszamy do ich nabycia, a potem do zobaczenia na koncertach!

piątek, 13 stycznia 2016

Już za miesiąc rozpoczniemy wyjątkową trasę - Wild Hunt Live! Zagramy na niej utwory, które znalazły się w grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Będą to koncerty wyjątkowe pod każdym względem: muzycznym i wizualnym, jako że do współpracy zaprosiliśmy dodatkowych muzyków, a także Teatr Avatar. Całość będzie okraszona specjalnie przygotowanymi animacjami, piękną scenografią i wspaniałym oświetleniem. Zapraszamy wszystkich fanów gry, a także miłośników dobrej muzyki i niesamowitych widowisk.
Więcej szczegółów i lista koncertów tutaj: Wild Hunt Live.

  • WildHunt


piątek, 25 listopada 2016

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, na koncert Percivala! Odbędzie się on 8 grudnia w Szczecinie, w klubie muzycznym Browar Polski. To świetny sposób na spędzenie zimowego wieczoru! Bilety do nabycia w naszym sklepie.

">percival_gru2016_min