Aktualności

czwartek, 8 czerwca 2017

Ostatnio mieliśmy okazję zagrać w nietypowym dla nas miejscu: na festiwalu Wave-Gotik-Treffen w Lipsku. Jest to bardzo duże wydarzenie, składające się z dziesiątków koncertów w całym mieście, trwające tydzień. Pomimo tego, że cała impreza tematycznie odbiega bardzo daleko od tego, co robimy my, to okazało się, że nasza muzyka spodobała się publiczności. Ubrana w czarne stroje, z wymalowanymi upiornie twarzami, chcąc nie chcąc wesoło tupała nóżkami w rytm naszych utworów :) Dziękujemy bardzo za miłe przyjęcie!

  • Lipsk
  • Lipsk


czwartek, 23 lutego 2017

Pierwsze koncerty trasy WILD HUNT już za nami. Było niesamowicie! Cieszymy się, że zainteresowanie koncertami jest tak duże. Ci z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć nas na WILD HUNT LIVE, mają jeszcze szanse. Bilety na niektóre koncerty są jeszcze dostępne. Dlatego zapraszamy do ich nabycia, a potem do zobaczenia na koncertach!

piątek, 13 stycznia 2016

Już za miesiąc rozpoczniemy wyjątkową trasę - Wild Hunt Live! Zagramy na niej utwory, które znalazły się w grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Będą to koncerty wyjątkowe pod każdym względem: muzycznym i wizualnym, jako że do współpracy zaprosiliśmy dodatkowych muzyków, a także Teatr Avatar. Całość będzie okraszona specjalnie przygotowanymi animacjami, piękną scenografią i wspaniałym oświetleniem. Zapraszamy wszystkich fanów gry, a także miłośników dobrej muzyki i niesamowitych widowisk.
Więcej szczegółów i lista koncertów tutaj: Wild Hunt Live.

  • WildHunt